6 grudnia 2011

Kolderki dla Dzieci

Trochę się nazbierało bo aż 3 kołderki pierwsza uszyłam już bardzo dawno temu jako zapasową i w końcu dotarła do rączek dziewczynki o imieniu Justynka .Cała różowa i kwadraty zostały wyhaftowane przez Lucyne-Jole,Agemage,Grazyne ,Lilke,Kawu,Hogate,Beatei Haline i imię wyhaftowala Salasia wszystkie kwadraciki możecie obejrzeć tutaj klik klik


 
Następną kołderkę typowo samochodowa uszyłam dla Daniela ,8 kwadratów jest wyhaftowanych przez Basik,Nusie ,Andule,Henie,Gosie,Jole,Elunie,Danute i 4 kwadraty paluszkowe uszyte zostały przez Eve,Cebulke i Agate , kwadraty i kołderkę możecie obejrzeć bliżej tutaj klik klik oto kołderka


i następna kołderka dla Korneli uszyłam z paluszkowych kwadratów , czy dla dziewczynki która widzi swoimi raczkami a kwadraty uszyły Sanna, Medardka,Dorotę Cebulkę,Joasie,Agatę i Dome. Wszystkie kwadraty możecie obejrzeć z bliska pod adresem na który kliknijcie tutaj i oto kołderka

życzę wszystkim miłego wieczoru w dzień Mikołajkowy :-D

13 komentarzy:

 1. Fantastyczna kołderki :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne kołderki, Beatko :)I aż tyle...Trudno powiedzieć, która ładniejsza, wszystkie piękne. Podziwiam Cię i serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Beatko, kawał dobrej roboty! Kołderka dla Kornelii wzruszyła mnie bardzo. No i bardzo mi się podoba zimowy klimacik na Twoim blogu ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne kołderki! Jesteście niesamowite. Mam chorego kuzyna, który ciągle jeździ od jednego szpitala do drugiego, wiem ile takie prezenty potrafią przynieść dzieciom radości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anielko, Elu,Joasiu,Kamilo,Orin dziękuje ślicznie za wizytę i komentarz.
  Joasiu wiesz każda jest rożna i mi jest trudno powiedzieć która z kołderek do tej pory uszytych przezemnie jest najładniejsza.
  Kamilo zajrzyj do Nessy na bloga tam są tła na blogi.
  Orin i właśnie po to je szyjemy :-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kołderki, sama radość. Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie się na blogu zrobiło. Tu gałązka z czerwonymi owocami, w oddali ptaszek a pomiędzy nimi bajeczne kołdry dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 8. ewuva ,bagiennka dziękuje ślicznie:-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Beata, Ty ślicznie potrafisz te hafty naszych koleżanek oprawić. Powstają piękne kołderki :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne kołderki, dzieciaki będą zachwycone!

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzy cudne kołderki! Jak zawsze Twoimi pracami jestem zachwycona! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 12. coś nieprawdopodobnego, zazdroszczę tak wielkiego talentu!!!

  zapraszam do oglądania moich projektów:
  sandrynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń